Uvodne logo
Aj vás ide šľak trafiť, keď vidíte po stý raz reklamu na "nový" Tix alebo ten prípravok "Samo sa to vyčistilo", ktorému neviem ani meno? Nie, nebojte sa, reklamy, ktoré uvidíte tu, sa vám určite zapáčia. Vybral som len z toho najlepšieho, čo sa nachádza v tlačenej podobe. Ide vlastne o akýsi môj Reklamátor, aj keď bez Maroša Kramára, kde sa dostali len reklamy kvalitné a so skvelým nápadom.
Reklamy som rozdelil do niekoľkých skupín pre lepšiu prehľadnosť a kvôli zrýchleniu nahrávania, aby ste nemuseli čakať na niečo, čo ste už videli (dúfam však, že si aj tak pozriete všetky reklamy, stoja naozaj zato). Mám tu aj jeden "tematický celok" od Absolut vodky, ktorý patrí už viacmenej do oblasti umenia. Takže smelo do toho...
Pokiaľ sa vám reklamy budú páčiť a máte doma tiež nejakú, o ktorej si myslíte, že by sa mala tiež nachádzať medzi tuná prítomnými, kľudne mi ju pošlite e-mailom a ja ju rád zaradím.

A ešte taká prosba na vás - pokiaľ máte nejakú reklamu na Absolut vodku s mestami, ktoré ešte nemám (vychádzalo to v Newsweeku pred niekoľkými rokmi, neviem či to ešte vychádza), bol by som veľmi rád keby ste mi ju poslali  a doplnili tak túto skvelú kolekciu.
V budúcnosti možno zaradím aj hitparádu, do ktorej budete môcť hlasovať a vybrať si svojho favorita. To je však zatiaľ ešte len v pomyselnej rovine, technicky to ešte nie je doriešené (musím si skopírovať nejaký podobný skript z nejakej stránky, no, ešte uvidím).
 
Absolut vodka - mestáToto je veľmi vydarená séria Absolut vodky, ktorá pravidelne predstavovala jedno mesto Európy a pre neho typické prvky v tvare Absolut vodky. Absolut vodka - fľašeOpäť Absolut vodka, tentoraz už "len" samotné fľaše. Môžete sa presvedčiť, že Absolut platí veľmi schopného človeka na marketing a reklamu. Výchovné a také podobnéSkupina reklám, ktoré vlastne ani nie sú reklamami. Jedná sa o akési upozonenia a práve tu musí mať takáto reklama mimoriadnu kvalitu, aby oslovila.
     
Letecké spoločnostiLetecké spoločnosti vkladajú veľké peniaze do reklamy, ale málo ktorá spoločnosť má reklamy, ktoré skrývajú v sebe aj trocha vtipu. Všeličo - prvá časťPrvá časť reklám, ktoré určite vyvolajú aspoň úsmev na vašej tvári. Nie sú už nejako členené do kategórií, ale to neznamená, že by neboli dobré. Všeličo - druhá časťDruhá časť, v ktrorej sú reklamy  určite aspoň tak dobré ako v prvej časti. Som veľmi zvedavý, kedy sa tak dobré reklamy objavia aj v našich časopisoch