Čo je NOVÉ:

17. Novembra 2004
Podarilo sa mi zverejniť fotočky z fajnového koncertu mistra Stinga v Prahe, tak si to užite.

11. Februára 2004

Vidím, že nové veci sa tu zjavujú akosi poriedko... Mám na to len dva vysvetlenia: buď nemám čas, pretože som piatak a tak, alebo ma Dano akosi poriedko zásobuje fotkami. Záver si vyvoďte sami.

23. Septembra 2003
Pridal som niekoľko komixov do Calvina&Hobbesa, vlastne všetky čo mám doma, takže ďalšie sa tam už objavia len keď mi nejaké pošlete. Ale ešte stále tu mám kopu častí do Killer Revue, takže mám čo nové uverejňovať.

6. Mája 2003
Takže konečne po niekoľkých intervenciách som sa dokopal k uverejneniu tých fotiek zo Silvestra. To je typický znak toho, že sa blíži skúškové a ja mám (mať) stále menej času.

4. Marca 2003
Pribudli fotky v galérii z internátu.

24. Februára 2003
No, takže sa mi podarilo konečne zverejniť nejaké fotky do fotogalérie, zatiaľ som spravil len ples, lebo to mám najčerstvejšie v pamäti, ale hádam čoskoro spravím aj ten intrák so Silvestrom a ešte by tam malo pribudnúť pár fotiek z plesu v Ratkovej (to si nerobím srandu).

3. Decembra 2002
Keď vás zaujíma, ako sa zbaviť politickej mŕtvoly, navštívte sekciu Killer Revue.

15. Septembra 2002
Po dlhom čase tu máme ďalšie číslo Killer Revue, tentoraz si pohovoríme o odstraňovaní mŕtvol.

3. Júna 2002
No, takže začiatok júna, patrilo by sa zverejniť fotky zo silvestra v Repištiach. Tuším už vypršala aj nejaká premlčacia doba.

7. Mája 2002
Blíži sa volebné obdobie a preto som načrel do stále aktuálnych tém: v Killer Revue si pohovoríme o tom, Ako zabiť politika.

10. Apríla 2002
Nie, nezomrel som ani neležím na jednotke intenzívnej starostlivosti, len som nejako pozabudol na update stránky. Takže to naprávam a prinášam vám ďalšie číslo Killer Revue.
Ak chcete byť informovaní o zmenách na stránke, prihláste sa do mailing listu a v prípade, že prebehne update, budete na to upozornení emailom.
vaša adresa:

 


Vstupujetena túto stránku na vlastnú zodpovednosť. Či už súhlasíte s týmto prehlásením, alebo nie, Ja nebudem zodpovedný za akúkoľvek škodu, ublíženie na zdraví, alebo prekonanie srdcového infarktu, ktorý môžete zažiť pri prezeraní tejto stránky.

Môžete kopírovať, distribuovať, sťahovať, alebo dokonca predať (to sa naozaj oplatí?) čokoľvek z tejto stránky bez akéhokoľvek predchádzajúceho povolenia, pretože aj tak viem, že by sa s tým nikto neunúval, pokiaľ nejde o Microsoft (hmm, Microsoft by sa neunúval tak či tak). To je asi všetko, pokoj s vami, ostávajte v pokoji (po slovensky v izbe).

Staršie >>