Čo je NOVÉ:

25. Februára 2002
Už dávno som nedal nič nové do komixov, a tak som povystrihoval niečo zo starých SME a pridal to do Calvina&Hobbesa. Ten komix proste nemá chybu.

5. Februára 2002
Takže skúšky sú už za mnou, a tak sú tu tie fotky z Repíšť. Užite si ich v zdraví.

23. Januára 2002
Momentálne mám skúškové, takže sa tu toho veľa nedeje, ale začiatkom januára by sa mali vo fotogalérii objaviť fotky z Repíšť. Zatiaľ taká malá upútavka. Neskôr by som mal spracovať aj Silvester 2001, zhodou okolností tiež z Repíšť...

19. Decembra 2001
Reku dačo tu napíšem, aby ste si nemysleli, že som umrel. V škole ma totižto naháňajú za dáke zadania, neviem kto to bude všetko robiť a kedy. Takže vám všetkým želám:

          ŠŤASTNÉ A VESELÉ VIANOCE,
                    BOHATÉHO JEŽIŠKA
                    A COOL NOVÝ ROK!


27. Novembra 2001
Nuž, stránku sa mi darí updatovať veľmi sporadicky, ale všetko to hádžem na školu (aj keď skutočné príčiny by sme museli hľadať niekde inde). Nič to, neplačte a pozrite si radšej Killer Revue č. 8.

31. Októbra 2001
Našiel som si chvíľu času a tak svetlo sveta uzrela Killer Revue číslo 7. Táto naozaj stojí za to, máte sa na čo tešiť.

4. Októbra 2001
Takže sa mi zase podarilo uverejniť jednu časť v Killer Revue pod poradovým číslom 6.

21. Septembra 2001
Zúčastnil som sa v lete na CampFeste v Tatrách a na priblíženie uverejňujem niekoľko fotografií zachytávajúcich dianie.

3. Septembra 2001
Takže som sa opäť dostal k nejakému update, tentoraz v sekcii fotogaléria, kde som zohnal od Maxa fotky z Rišovej chaty z minulého leta.

14. Augusta 2001
Pridané 5. číslo KILLER REVUE. Sa čudujem, že som vôbec niečo urobil, pretože počasie je zatiaľ super a vysedávať pred monitorom nie je najlepšie trávenie času.
Vstupujetena túto stránku na vlastnú zodpovednosť. Či už súhlasíte s týmto prehlásením, alebo nie, Ja nebudem zodpovedný za akúkoľvek škodu, ublíženie na zdraví, alebo prekonanie srdcového infarktu, ktorý môžete zažiť pri prezeraní tejto stránky.

Môžete kopírovať, distribuovať, sťahovať, alebo dokonca predať (to sa naozaj oplatí?) čokoľvek z tejto stránky bez akéhokoľvek predchádzajúceho povolenia, pretože aj tak viem, že by sa s tým nikto neunúval, pokiaľ nejde o Microsoft (hmm, Microsoft by sa neunúval tak či tak). To je asi všetko, pokoj s vami, ostávajte v pokoji (po slovensky v izbe).

<< Novšie Staršie >>