Čo je NOVÉ:

31. júla 2001
Objavila sa nová sekcia, ktorú som nazval "Moje výtvory". Pod týmto názvom sa skrývajú programy, ktoré som v mojej dlhočiznej programátorskej kariére urobil.

20. júla 2001
Rozhodol som sa, že som vás už dosť trápil, a preto uverejňujem ďalšiu časť KILLER REVUE pod poradovým číslom 4.

13. júla 2001
Ímeijl doznal zlepšenia. Pridal som list, z ktorého môžete rovno vkladať vopred pripravené frázy, čím ušetríte čas (keďže čas sú peniaze, tak aj peniaze).
Okrem toho som napravil časové nezrovnalosti vo fotogalérii pri promócii mojej sestry.

7. júla 2001
Pridal som taký skriptík, ktorý vám umožní posielať poštu priamo zo stránky, takže odpadne problém s konfigurovaním mailového klienta niekde v inetovej kaviarni alebo na cudzom počítači a je to oveľa jednoduchšie. Takže odteraz stačí kliknúť na ímejl a otvorí sa vám stránka, kde zadáte váš text a odošlete. Voilá! (som iný francúzs)

5. júla 2001
Vo fotogalérii som pridal do sekcie Kamoši 2001 dve fotky, ktoré mi nedávno poslal Dano. Vraj chytili holý ...

3. júla 2001
Pribudlo nové číslo v KILLER REVUE.
Server, na ktorom beží prihlasovanie do mailing listu, je šunka, takže občas sa môže stať, že sa vám nepodarí do listu prihlásiť. V takom prípade to skúste na neskôr (skúste navštíviť stránku www.miesto.sk, ak funguje, tak by malo fungovať aj prihlasovanie).

29. júna 2001
Odteraz máte možnosť nechať sa informovať o zmenách na mojej stránke, takže akonáhle sa objaví niečo nové, budete o tom ihneď informovaní prostredníctvom e-mailu. Stačí, ak do formulára vpravo vyplníte svoju adresu, na ktorú chcete, aby vám bola správa zasielaná.


Vstupujetena túto stránku na vlastnú zodpovednosť. Či už súhlasíte s týmto prehlásením, alebo nie, Ja nebudem zodpovedný za akúkoľvek škodu, ublíženie na zdraví, alebo prekonanie srdcového infarktu, ktorý môžete zažiť pri prezeraní tejto stránky.

Môžete kopírovať, distribuovať, sťahovať, alebo dokonca predať (to sa naozaj oplatí?) čokoľvek z tejto stránky bez akéhokoľvek predchádzajúceho povolenia, pretože aj tak viem, že by sa s tým nikto neunúval, pokiaľ nejde o Microsoft (hmm, Microsoft by sa neunúval tak či tak). To je asi všetko, pokoj s vami, ostávajte v pokoji (po slovensky v izbe).

<< Novšie Staršie >>