Čo je NOVÉ:

26. júna 2001
Radujte sa, veseľte sa! Druhé číslo Killer Revue je uploadované, takže smelo do toho. Ďalšie číslo v blízkej budúcnosti.
Taktiež pribudlo pár fotiek vo fotogalérii.
Okrem toho pracujem na zasielaní newsletteru, kde len zadáte adresu a keď dôjde k zmene na stránke, budete o tom upovedomení. Musím však nájsť server, kde môžu bežať CGI skripty.

12. júna 2001
V sekcii Komixy pribudli ďalšie dva kúsky, ktoré odpočívali na mojom disku už hodne dlho a konečne sa mi ich podarilo umiestniť: Calvin&Hobbes a Peanuts. Zatiaľ ich tam nie je veľa, ale časom sa to hádam zmení.

5. júna 2001
Konečne som sa dokopal k nejakému update stránky, takže máte možnosť sa zoznámiť so spoločensko-náučným časopisom KILLER REVUE. Postupne budem uverejnovať jednotlivé príspevky, takže občas navštívte stránku, či je niečo nové.

10. marca 2001
Takže, dnes odchádzam do Londýna a vrátim sa neviem kedy, takže update stránky sa do tej doby pozastaví. Prípadne keď budem mať možnosť častejšie sa dostať k internetu, možno sa tu aj niečo nové objaví.

1. marca 2001
Došlo k doplneniu fotogalérie o stretávku na Pesete + pribudlo niekoľko fotiek zo zverejnených akcií. Neviem ako vám, ale mne to načítava väčšinou strašne pomaly, asi to bude providerom, lebo v Blave na farmácii to išlo ako z lokálneho disku... Keď máte tie isté problémy, ozvite sa, možno spravím nejaký mirror na rýchlešom serveri.


Vstupujetena túto stránku na vlastnú zodpovednosť. Či už súhlasíte s týmto prehlásením, alebo nie, Ja nebudem zodpovedný za akúkoľvek škodu, ublíženie na zdraví, alebo prekonanie srdcového infarktu, ktorý môžete zažiť pri prezeraní tejto stránky.

Môžete kopírovať, distribuovať, sťahovať, alebo dokonca predať (to sa naozaj oplatí?) čokoľvek z tejto stránky bez akéhokoľvek predchádzajúceho povolenia, pretože aj tak viem, že by sa s tým nikto neunúval, pokiaľ nejde o Microsoft (hmm, Microsoft by sa neunúval tak či tak). To je asi všetko, pokoj s vami, ostávajte v pokoji (po slovensky v izbe).

<< Novšie Staršie >>