Čo je NOVÉ:

14. februára 2001
Milí moji, vrátili sme sa späť na www.mironto.host.sk, lebo na miesto.sk už dochádzalo miesto. Sláva, dokončil som fotogalériu, projekt, ktorý som mal rozpracovaný už zo dva roky, ale vďaka tomu, že ma Dano stále naháňal sa to nakoniec podarilo dotiahnuť do konca. A nezabudnite, ak máte nejaké zaujímavé foto, ktoré nemám, pošlite, zverejníme.

3. februára 2001
Veci s hostom sa zatiaľ nehýbu, vraj podľa webmastera je veľmi ťažké odstrániť problém s cachovaním... Nuž neviem ako si s tým poradili na iných serveroch, buď sú tam zamestnaní samí géniovia alebo mali šťastie. Dnes pribudla sekcia ... neviem ako to nazať, veď sa pozrite sami a rozlúčil som sa so sekciou moja škola, aj tak to bolo zbytočné a až tak rád tú moju školu nemám (zrobil som však TE2 na výbornú u Dudiho, takže si už pomaly môžem začať písať pred meno Ing).

19. januára 2001
Takže do vyriešenia problémov s host.sk som sa presťahoval späť na miesto.sk a vyzerá to tak, že tu zrejme aj ostanem... No uvidíme, ako sa im to podarí vyriešiť na hoste.

17. januára 2001
Ľudia dobrí, len si neinštalujte Internet Explorer 5.5, lebo je to to najhoršie čo som kedy videl. Spúšťa sa to pol hodinu a úplne dosrane to robí preklápacie obrázky, som musel kvôli tomu prerábať celý web. Ďakujem ti, Micro$oft...

15. januára 2001
Konečne sa mi podarilo umiestniť stránku na nový server, vyzerá to, že host.sk bude lepší... Takže si nezabudnite obnoviť vaše obľúbené linky (tuším Ctrl+D v Exploreri, v Navigatore neviem). Koncom januára hádam spravím skúšku a bude už čas na niečo nové, už som začal rozpracovávať fotogalériu, kde nájdete nejaké fotky z akcií čo sme podnikli alebo tak nejak.


Vstupujetena túto stránku na vlastnú zodpovednosť. Či už súhlasíte s týmto prehlásením, alebo nie, Ja nebudem zodpovedný za akúkoľvek škodu, ublíženie na zdraví, alebo prekonanie srdcového infarktu, ktorý môžete zažiť pri prezeraní tejto stránky.

Môžete kopírovať, distribuovať, sťahovať, alebo dokonca predať (to sa naozaj oplatí?) čokoľvek z tejto stránky bez akéhokoľvek predchádzajúceho povolenia, pretože aj tak viem, že by sa s tým nikto neunúval, pokiaľ nejde o Microsoft (hmm, Microsoft by sa neunúval tak či tak). To je asi všetko, pokoj s vami, ostávajte v pokoji (po slovensky v izbe).

<< Novšie Staršie >>